Spolupořádání a podpora sportovních akcí

Festivalový půlmaraton Zlín

Již podruhé se Zlín Film Festival stal pořadatelem půlmaratonu, který vedl ulicemi Zlína a nabídl běžcům při samotném závodu mimořádný sportovní zážitek v unikátní festivalové atmosféře.

Na Festivalovém půlmaratonu Zlín zajišťuji obsluhu internetových stránek, registraci účastníků, prezenci účastníků a samotnou organizační činnost.

Valachy Tour

VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

Na Valachy Tour pomáhám se samotnou přípravou jednotlivých závodů. Jedná se především o značení tratí, přípravu cílového a startovního prostoru a samotnou organizaci v době závodu.

Běhy Zlín

Běžecký seriál Zlínského kraje obsahující škálu běžeckých závodů rozmanitých délek, povrchů i převýšení pro všechny, kdo rádi běhají.

Podílím se na organizaci a měření čipovou časomírou od Championchip. Měření a výsledkový servis provádím také pro jiné, nejen běžecké, závody.

Resort Valachy

Pro zpestření vaší firemní akce rádi zorganizujeme některý z našich originálních programů. Můžete se při nich nechat provést krásnou valašskou přírodou, ochutnat místní gastronomické speciality nebo poznat blíže tradice našeho rázovitého a při tom srdečného regionu. Zábavnou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví a objevíte tradice a půvabné zvyky, které se v dnešní uspěchané době vytrácí, ale na Valašsku stále přežívají v chalupách místních usedlíků. Přesně podle vašich představ namixujeme kulturní, řemeslné, sportovní, adrenalinové nebo jiné teambuildingové zážitky, aby bylo vaše firemní setkání jedinečné a nezapomenutelné.

Podílím se na organizaci firemních akcí v Resortu Valachy.

Trnavský kolík

Trnavský kolík je atraktivní triatlonový závod v Trnavě u Zlína. Jeho zázemí se nachází v hostinci Na rozcestí. Každý rok se sejde okolo sta sportovců včetně dětí, aby si užili krásný závod na začátku babího léta.

Trnavskému kolíku poskytuji již pátým rokem ceny pro vítěze ve formě voucherů na servis lyží a triatlonových samolepek na auto.

Neo Cup

Cílem této akce je získat finanční prostředky na zkvalitnění péče a umožnit bližší kontakt předčasně narozených dětí a jejich rodičů v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně. Tyto rodiny by již od prvních chvil společného života mohli být spolu a to i přes umístění na oddělení jednotky intenzivní péče.

Neo Cupu poskytuji ceny do tomboly ve formě voucherů na servis lyží a různé druhy samolepek na auta.