Spolupořádání a podpora sportovních akcí

Festivalový půlmaraton Zlín

Již podruhé se Zlín Film Festival stal pořadatelem půlmaratonu, který vedl ulicemi Zlína a nabídl běžcům při samotném závodu mimořádný sportovní zážitek v unikátní festivalové atmosféře.

Na Festivalovém půlmaratonu Zlín zajišťuji obsluhu internetových stránek, registraci účastníků, prezenci účastníků a samotnou organizační činnost.

Valachy Tour

VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

Na Valachy Tour pomáhám se samotnou přípravou jednotlivých závodů. Jedná se především o značení tratí, přípravu cílového a startovního prostoru a samotnou organizaci v době závodu.

Běhy Zlín

Běžecký seriál Zlínského kraje obsahující škálu běžeckých závodů rozmanitých délek, povrchů i převýšení pro všechny, kdo rádi běhají.

Podílím se na organizaci a měření čipovou časomírou od Championchip. Měření a výsledkový servis provádím také pro jiné, nejen běžecké, závody.

Resort Valachy

Pro zpestření vaší firemní akce rádi zorganizujeme některý z našich originálních programů. Můžete se při nich nechat provést krásnou valašskou přírodou, ochutnat místní gastronomické speciality nebo poznat blíže tradice našeho rázovitého a při tom srdečného regionu. Zábavnou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví a objevíte tradice a půvabné zvyky, které se v dnešní uspěchané době vytrácí, ale na Valašsku stále přežívají v chalupách místních usedlíků. Přesně podle vašich představ namixujeme kulturní, řemeslné, sportovní, adrenalinové nebo jiné teambuildingové zážitky, aby bylo vaše firemní setkání jedinečné a nezapomenutelné.

Podílím se na organizaci firemních akcí v Resortu Valachy.