Festivalový půlmaraton Zlín

Již podruhé se Zlín Film Festival stal pořadatelem půlmaratonu, který vedl ulicemi Zlína a nabídl běžcům při samotném závodu mimořádný sportovní zážitek v unikátní festivalové atmosféře.

Na Festivalovém půlmaratonu Zlín zajišťuji obsluhu internetových stránek, registraci účastníků, prezenci účastníků a samotnou organizační činnost.

www.zlinskypulmaraton.cz


Běhy Zlín

Běžecký seriál Zlínského kraje obsahující škálu běžeckých závodů rozmanitých délek, povrchů i převýšení pro všechny, kdo rádi běhají. Běhy Zlín jsou nově vzniklá značka, která by se ráda pokusila vyzdvihnout historii vytrvaleckých běhů ve Zlíně a pomohla zvýšit jejich kvalitu, návštěvnost a popularitu v regionu.

Podílím se na organizaci a měření čipovou časomírou od Championchip. Měření a výsledkový servis provádím také pro jiné, nejen běžecké, závody.

www.behyzlin.cz


Valachy Tour

VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

Na Valachy Tour pomáhám se samotnou přípravou jednotlivých závodů. Jedná se především o značení tratí, přípravu cílového a startovního prostoru a samotnou organizaci v době závodu.

www.valachytour.cz