Festivalový půlmaraton Zlín

Již podruhé se Zlín Film Festival stal pořadatelem půlmaratonu, který vedl ulicemi Zlína a nabídl běžcům při samotném závodu mimořádný sportovní zážitek v unikátní festivalové atmosféře.

Na Festivalovém půlmaratonu Zlín zajišťuji obsluhu internetových stránek, registraci účastníků, prezenci účastníků a samotnou organizační činnost.

www.zlinskypulmaraton.cz


Běhy Zlín

Běžecký seriál Zlínského kraje obsahující škálu běžeckých závodů rozmanitých délek, povrchů i převýšení pro všechny, kdo rádi běhají. Běhy Zlín jsou nově vzniklá značka, která by se ráda pokusila vyzdvihnout historii vytrvaleckých běhů ve Zlíně a pomohla zvýšit jejich kvalitu, návštěvnost a popularitu v regionu.

Podílím se na organizaci a měření čipovou časomírou od Championchip. Měření a výsledkový servis provádím také pro jiné, nejen běžecké, závody.

www.behyzlin.cz


Eleven půlmaraton Moravským krasem

Půlmaraton Moravským krasem 2018 je otevřený silniční běžecký závod na distanci 21,097 kilometrů pro širokou veřejnost bez nutnosti příslušnosti ke sportovnímu oddílu či klubu. Trať je vedena ulicemi středu města a po silnici kolem závodu ČKD Blansko do Moravského krasu a zpět. Povrch je asfalt. Závod proběhne za omezeného silničního provozu.

Podílím se na organizaci a měření čipovou časomírou od Championchip. Aktualizuji také a vytvářím internetové stránky k akci.

www.blanenskypulmaraton.cz


Valachy Tour

VALACHY TOUR je unikátní seriál atraktivních závodů v různých disciplínách pro sportovce každého věku a kondice. V malebném údolí Velkých Karlovic a okolí se už od roku 2013 závodí o prize money a další mimořádně atraktivní ceny v každém závodě i v celkovém hodnocení seriálu! Zažijte Valachy v pohybu!

Na Valachy Tour pomáhám se samotnou přípravou jednotlivých závodů. Jedná se především o značení tratí, přípravu cílového a startovního prostoru a samotnou organizaci v době závodu.

www.valachytour.cz