Resort Valachy

Pro zpestření vaší firemní akce rádi zorganizujeme některý z našich originálních programů. Můžete se při nich nechat provést krásnou valašskou přírodou, ochutnat místní gastronomické speciality nebo poznat blíže tradice našeho rázovitého a při tom srdečného regionu. Zábavnou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví a objevíte tradice a půvabné zvyky, které se v dnešní uspěchané době vytrácí, ale na Valašsku stále přežívají v chalupách místních usedlíků. Přesně podle vašich představ namixujeme kulturní, řemeslné, sportovní, adrenalinové nebo jiné teambuildingové zážitky, aby bylo vaše firemní setkání jedinečné a nezapomenutelné.

Podílím se na organizaci firemních akcí v Resortu Valachy.

www.valachy.cz


Po stopě šachovnicového vraha

Na plaveckém soustředění “Velké Oringo 2018” jsme zorganizovali večerní hru “Po stopě šachovnicového vraha”. Jedná se o kombinaci geocachingu, detektivního příběhu a stezky odvahy. K odhalení veškerých důkazů hráčům postačí mobilní telefon s aplikací Google Maps a GPS, na kterém si zobrazí mapu hry a bodů. Hráči obdrží instrukce s příběhem a vydávají se na dobrodružnou a strašidelnou cestu na které hledají části těl. Hrajeme obvykle v noci. Náročnost hry lze jakkoliv upravovat. Důkazem k úspěšnému dokončení hry jsou fotografie z místa činu, které hráči opět pořídí mobilním telefonem.


Po stopách Portášů

Příjemná hra i pro děti, při které je nutno řešit postupně jednotlivé úkoly na základě kterých se tým posouvá k dalšímu úkolu. Pro přehlednost je k dispozici mapa celé hry.


Po stopách lyžníka

Velká šifrovací hra, která neobsahovala jen šifry, ale také důkazy a vzkazy. Nejednalo se jen o přesun ze stanoviště, ale bylo zapotřebí tyto indície kombinovat a zvažovat nejlepší postup při vyšetřování.